BRONZALLURE WSBZ00815.BO

159

In stock

Koleksioni : Preziosa

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Zirkon

Diametri i gurit :  12 mm

Gjatësia : 47 cm

Categories: , , ,

Dizajn dhe elegancë e garantuar nga marka Bronzallure. Varëse ideale për të shkëlqyer çdo ditë.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00815.BO