BRONZALLURE WSBZ00916.GM

109

In stock

Koleksioni : Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Natyral,MALACHITE

Diametri i gurit :  12 mm

Gjatësia : 47 cm

Categories: , , ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo varëse përbëhet nga guri natyral MALACHITE i cili është guri i pozitivitetit : nxit intuitën ,përcjell energji , fuqi dhe ndikon në kreativitetin tuaj  . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00916.GM