BRONZALLURE WSBZ00917.MG

109

In stock

Koleksioni : Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Natyral,AMAZZONITE

Diametri i gurit :  12 mm

Masa : 14/16

Start checkout with iute
Categories: , , ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo unazë përbëhet nga guri natyral AMAZZONITE i cili është guri i suksesit : ngjall konfidencë dhe kurajo për marrjen e riskut . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00917.MG