BRONZALLURE WSBZ00917.RDW

109

In stock

Koleksioni : Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Natyral , RHODONITE

Diametri i gurit :  12mm

Masa : 12/16

Categories: , , ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo unazë përbëhet nga guri natyral RHODONITE i cili eshte guri i harmonisë : përcjell energji ,optimizëm dhe vetëvlerësim . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00917.RDW