BRONZALLURE WSBZ00917.WM

109

In stock

Koleksioni : Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Natyral, Mother of Pearl

Diametri i gurit :  12mm

Masa : 12/16

Categories: , , ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo unazë përbëhet nga guri natyral Mother of Pearl i cili eshte guri i pastërtisë : stimulon qetësi dhe ndikon në energjinë e brendshme. Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00917.WM