BRONZALLURE WSBZ00978.GM

109

In stock

Koleksioni : Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra : Rose Gold

Gurët : Natyral , MALACHITE

Diametri i gurit :  12 mm

Bli me Iute Credit

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Këto vëthë përbëhen nga guri natyral MALACHITE  i cili eshte guri i pozitivitetit : nxit intuitën , përcjell energji dhe fuqi dhe ndihmon në kreativitetin tuaj. Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00978.GM