BRONZALLURE WSBZ00978.LA

109

In stock

Koleksioni: Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Gurët : Natyral, LAPIS

Diametri i gurit : 12mm

Bli me Iute Credit
Categories: ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Këto vëthë përbëhen nga guri natyral LAPIS i cili eshte guri i lirisë : sjell mirëqënie dhe shëndet dhe stimulon përqëndrimin . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00978.LA