BRONZALLURE WSBZ00985.WA

99

In stock

Koleksioni: Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Diametri i gurit : 10 mm

Gurët : Natyral , Mother of Pearl

Bli me Iute Credit

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Këto vëthë përbëhen nga guri natyral Mother of Pearl i cili është guri i pastërtisë ,stimulon qetësi dhe ndikon në energjinë e brendshme . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00985.WA