BRONZALLURE WSBZ00985.PM

99

In stock

Koleksioni: Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Diametri i gurit : 10 mm

Gurët : Natyral , ROSE QUARTZ

Categories: ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Këto vëthë përbëhen nga guri natyral ROSE QUARTZ i cili eshte guri i dashurisë : balancon emocionet duke rritur harmoninë dhe paqen në marrëdhëniet tuaja . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ00985.PM