BRONZALLURE WSBZ01022.LA

109

In stock

Koleksioni: Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Gjatësia : 47 cm

Diametri i gurit : 14 mm

Gurët : Natyral , LAPIS

Categories: ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo varëse përbëhet nga guri natyral LAPIS i cili eshte guri i lirisë : sjell mirëqënie dhe shëndet dhe stimulon përqëndrimin . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ01022.LA