BRONZALLURE WSBZ01022.PM

109

In stock

Koleksioni: Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Gjatësia : 47 cm

Diametri i gurit : 14 mm

Gurët : Natyral , ROSE QUARTZ

Categories: ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Kjo varëse përbëhet nga guri natyral ROSE QUARTZ i cili eshte guri i dashurisë : balancon ndjenjat  duke rritur harmoninë dhe paqen në marrëdhëniet tuaja.Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ01022.PM