BRONZALLURE WSBZ01321.WM

119

In stock

Koleksioni: Alba

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Diametri i gurit : 12 mm

Gurët : Natyral ,Mother of Pearl

 

Categories: , , ,

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Këto vëthë përbëhen nga guri natyral Mother of pearl i cili eshte guri i pastërtisë : sjell qetësi  dhe  ndikon në energjinë e brendshme . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ01321.WM