BRONZALLURE WSBZ01431.DUM

59

In stock

Koleksioni: Variegata

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Gjatësia : 18 cm

Gurët : Natyral , MAGNESITE

Bli me Iute Credit

Stili klasik i përjetshëm që plotëson në mënyrë të përkryer çdo veshje. Ky byzylyk përbëhet nga guri natyral MAGNESITE i cili eshte guri i optimizimit : sjell mirëqënie dhe promovim . Dhuroi vetes një bizhuteri unike që thjesht nuk duhet humbur.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ01431.DUM