BRONZALLURE WSBZ01573.W

89

In stock

Koleksioni: Miss Bronzallure

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose Gold

Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit

Elegancë dhe stil në një aksesor të vetëm, perfekt për t’u mbajtur çdo ditë.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ01573.W