BRONZALLURE WSBZ01998.W.BLU

109

In stock

Koleksioni: Miss Bronzallure
Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat
Ngjyra: Rose gold
Gjatësia : 16/17.5 cm
Gurët : Zirkoni

Bli me Iute Credit

Një byzylyk elegant dhe delikat që është i përshtatshëm për të plotësuar veshjen tuaj të përditshme. Byzylyku do të ndriçojë veshjen tuaj, do të nënvizojë stilin tuaj unik dhe do të tërheqë ata që ju rrethojnë me shkëlqimin e tij.

Main Menu

BRONZALLURE WSBZ01998W.BLU.SH

BRONZALLURE WSBZ01998.W.BLU