BRONZALLURE WSBZ01998.W

109

In stock

Koleksioni: Miss Bronzallure

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose gold

Gurët : Zirkoni

Gjatesia: 16/17.5 cm

Categories: , , ,

Një byzylyk elegant dhe delikat që është i përshtatshëm për të plotësuar veshjen tuaj të përditshme. Byzylyku do të ndriçojë veshjen tuaj, do të nënvizojë stilin tuaj unik dhe do të tërheqë ata që ju rrethojnë me shkëlqimin e tij.

Main Menu

byzylyk tenis

BRONZALLURE WSBZ01998.W