BRONZALLURE WSBZ02013.W

169

In stock

Koleksioni: Altissima

Materiali : Çelik me larje floriri 18 karat

Ngjyra: Rose gold

Gurët : Zirkon

 

Categories: ,

Një byzylyk elegant dhe delikat që është i përshtatshëm për të plotësuar veshjen tuaj të përditshme. Byzylyku do të ndriçojë veshjen tuaj, do të nënvizojë stilin tuaj unik dhe do të tërheqë ata që ju rrethojnë me shkëlqimin e tij.

Main Menu

byzylyk dore bronzallure

BRONZALLURE WSBZ02013.W