BULOVA 96X153

365

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni:  Crystal Watch

Rezistenca ndaj ujit (M): 30 M

Kristalet: 58 kristale Swarovski dhe 28 kristale varsja

Periudha e garancisë: 3 vjet

Madhësia e kasës: 30 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

 

Categories: , , Tags: , , , , , , , ,

Set koordinues i orës dhe gjerdanit për stilim të lehtë. Ora ka një kasë dhe zinxhir prej çeliku inox që përmban 58 kristale të shkëlqyera rreth kasës dhe në numrin e bardhë të shkëlqyeshëm të perlës. Kristal mineral i sheshtë, lëvizje kuarci me tre duar dhe rezistencë ndaj ujit deri në 30 metra. Gjerdan elegant në formë zemre përmban gjithashtu 28 kristale në një zinxhir çelik inox 18″. Paraqitur në një kuti dhuratash elegante.

Main Menu

BULOVA 96X153