CALVIN KLEIN K3M2T626

145290 (-50%)

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: Minimal

Rezistenca ndaj ujit (M): 30 M

Periudha e garancisë: 6 muaj

Madhësia e kasës: 43 mm

Trashësia e kasës: 8 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Start checkout with iute
Categories: , , Tags: , , , ,

Bashkohuni me rilindjen e minimalizmit klasik Calvin Klein me një orë të hijshme nga shtëpia e modës me famë botërore në Nju Jork. Ora e quajtur Minimal sjell një perspektivë të freskët në një siluetë të përjetshme me një kontrast bashkëkohor midis numrit të hijshëm dhe rripit rrjetë.

Main Menu

CALVIN KLEIN K3M2T626

145290 (-50%)

Add to Cart