FESTINA F20336/1

129

In stock

SPECIFIKAT

Kristalet: Kristale Swarovski

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 32 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Bli me Iute Credit

Koleksioni Mademoiselle
Koleksioni absolutisht mahnitës Mademoiselle i orëve të grave Festina plot me forma delikate femërore, detaje sensuale interesante, ngjyra të këndshme në modë dhe feminitet të veçantë. Zbuloni orët origjinale për femra Festina që do të jenë një bizhuteri për çdo femër. Ky koleksion është partneri zyrtar i Miss France.

Në këtë koleksion do të gjeni modele të bukura që kanë qindra kristale të markës në numërator, gjithashtu do të gjeni modele, hitet e vitit 2019, që kanë një numërues të stiluar në mermer. Koleksioni Mademoiselle është fjalë për fjalë plot emocione dhe mundësi bukurie. Nga ngjyrat moderne popullore, nuancat e arta, argjendi në blu të theksuar. Zbuloni përjashtimin e vërtetë për gratë.
Orë Festina për femra me kristale Swarovski

Main Menu

FESTINA F20336/1