FESTINA F20448/4

199

In stock

SPECIFIKAT

Rezistenca ndaj ujit (M): 100 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 44 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Bli me Iute Credit

Koleksioni i biçikletave Chrono
Koleksioni ikonë legjendar i orëve sportive Chrono Bike i Festina është lidhur me çiklizmin që në fillim. Kjo lidhje e fortë mund të konfirmohet jo vetëm nga ambasadorët e këtij koleksioni, si Richard Virenque, por edhe nga fakti se marka Festina ka qenë një sponsor dhe partner afatgjatë i garës me famë botërore Tour de France.

Edhe sot, ajo është një nga orët më të njohura me tifozë nga shumë industri sportive. Referencat për këtë sport mund të shihen në shumë detaje në orën Festina Chrono Bike. Këta kronografë sportivë të pastër prej çeliku inox, deri në një kuti 44 mm dhe me 10 atmosfera rezistencë ndaj ujit, sjellin çdo vit shumë variante ngjyrash moderne interesante dhe tërheqin jo vetëm entuziastët e çiklizmit në të gjithë botën. Ngjyrat goditëse i referohen të njëjtave ngjyra të fanellave të çiklizmit të këtij sporti mahnitës. Loja e lidhjes është në detaje. Butonat, kurora, korniza, numri, faqja e orës, kudo që të shikoni do të gjeni referenca të bukura për çiklizmit. Njihuni me cilësinë e jashtëzakonshme, pamjen tërheqëse sportive dhe prekjen gjithmonë të pranishme të çiklizmit, njihuni me lajmet e Festina Chrono Bike 2021.

Main Menu

FESTINA F20448/4