FESTINA F20522/1

199

In stock

SPECIFIKAT

Rezistenca ndaj ujit (M): 100 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 44.5 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

 

Bli me Iute Credit

Biçikleta e re Chrono 2021
Lajmi i shumëpritur ka ardhur! Zbuloni të gjitha modelet e reja të shkëlqyera të orëve të koleksionit Festina chrono Bike 2021. Ngjyra të theksuara që i referohen fanellave të çiklizmit rrugor dhe detajeve seksi që të kujtojnë elementët e çiklizmit. Janë të bukura dhe të reja. Ngjyra të reja, dial dhe korniza e re. Një prekje e re, plus diçka vërtet të veçantë. Krijoni kombinimin perfekt me një dhuratë luksoze falas me çdo orë Festina Chrono Bike 2021.

Main Menu

FESTINA F20522/1