JACQUES DU MANOIR JWL01104

299

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: Inspiration Glamour

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Mekanizmi: Zvicerian

Madhësia e kasës: 34mm

Materiali i zinxhirit:  Çelik i pastër dhe larje floriri

 

Start checkout with iute
SKU: JWL01104 Categories: , , , Tags: , , , , ,

Main Menu

JACQUES DU MANOIR JWL01104