JACQUES DU MANOIR NROP08

249

Out of stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: Inspiration

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Mekanizmi: Zvicerian

Madhësia e kasës: 26mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër dhe larje floriri

SKU: NROP08 Categories: , , , Tags: , , , ,

Main Menu

JACQUES DU MANOIR NROP08

249