LAURA P AN0084GBF

49

In stock

Koleksioni : PINK LADY
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Sillni shkëlqim në festën tuaj! Vendosni këtë unazë dhe jepini sharm look-ut tuaj.

Main Menu

LAURA P AN0084GBF