LAURA P BR0034G

79

In stock

Koleksioni : Safari
Diametri : 6.5 cm
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Shfaqni shpirtin tuaj të egër dhe elegant: vendosni byzylykun e gjarprit!

Main Menu

LAURA P BR0034G