LAURA P CL0023GB

69

In stock

Koleksioni : Safari
Gjatësia : 40-45 cm
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Krijoni pamjen elegante dhe të egër të ëndrrave tuaja me varësen gjarpër.

Main Menu

LAURA P CL0023GB