LAURA P OR0018GPB

59

In stock

Koleksioni : Seychelles
Gjatësia : 2 cm
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Dëshironi një pamje ikonike dhe elegante? Koleksioni Mix&Match Seychelles nga Laura P.

Main Menu

LAURA P OR0018GPB