LAURA P OR0075GBL

29

In stock

Koleksioni : Glamour
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Vëthë të gjithanshëm dhe të përsosur për t’i dhënë një prekje ngjyrash pamjes suaj.

Main Menu

LAURA P OR0075GBL