LAURA P OR0160GB

89

In stock

Koleksioni : Safari
Gjatësia : 4 cm
Materiali : Argjend me larje floriri 14 karat
Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit
Categories: , , ,

Vëthët që do ta bëjnë çdo pamje tuajën ikonike dhe unike!

Main Menu

LAURA P OR0160GB