LAURA P OR0185GB

39

In stock

Koleksioni : Lovely
Diametri : 0.7 cm
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit
Categories: , , ,

Vëthët që do ta bëjnë çdo pamje tuajën ikonike dhe unike!

Main Menu

LAURA P OR0185GB