LAURA P OR0200GBF

69

In stock

Koleksioni : PINK LADY
Materiali : Argjend me larje floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Vëthët që do ta bëjnë çdo veshje tuajën elegante dhe shik!

Main Menu

LAURA P OR0200GBF