LIU JO LJ1964

69

In stock

Koleksioni : Identity
Ngjyra :Gold
Materiali : Çelik i pastër antialergjik
Gjatësia : 20 cm
Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit
Categories: , , ,

Një byzylyk elegant dhe delikat që është i përshtatshëm për të plotësuar veshjen tuaj të përditshme. Byzylyku do të ndriçojë veshjen tuaj, do të nënvizojë stilin tuaj unik dhe do të tërheqë ata që ju rrethojnë me shkëlqimin e tij.

Main Menu

LIU JO LJ1964