PIERRE LANNIER 387B628

109219 (-50%)

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni: Catalane

Rezistenca ndaj ujit (M): 30 M

Periudha e garancisë: 6 muaj

Madhësia e kasës: 36 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër dhe rrip pëlhure

Categories: , , , , Tags: , , , , , , , ,

Main Menu

PIERRE LANNIER 387B628

109219 (-50%)

Add to Cart