SIF JAKOBS SJ-B2869N-XCZ 17258

99

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Ellera
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gjatësia : 17 cm
Gurët : Zirkon

 

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-B2869N-XCZ 17258