SIF JAKOBS SJ-E12224-PCZ 16992

109

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Adria
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gjatësia : 10 mm
Trashësia : 1.5 mm
Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit
Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E12224-PCZ 16992