SIF JAKOBS SJ-E12234-PCZ-YG 16995

159

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Adria
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Diametri : 12 mm
Trashësia : 1.8 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E12234-PCZ-YG 16995