SIF JAKOBS SJ-E12306-XCZ-YG 17324

109

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Ivrea
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Trashësia : 3.6 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E12306-XCZ-YG 17324