SIF JAKOBS SJ-E12312-CZ-YG 17329

169

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Ivrea
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Diametri : 20 mm
Trashësia : 3 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E12312-CZ-YG 17329