SIF JAKOBS SJ-E2773-CZ(YG) 11756

69

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Cecina
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Diametri : 5 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E2773-CZ(YG) 11756