SIF JAKOBS SJ-E3MMRD-PK(YG) 15850

69

Out of stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Princess
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Diametri : 3 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E3MMRD-PK(YG) 15850

69