SIF JAKOBS SJ-E42115-ACZ-SG 16917

149

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Belluno
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Diametri : 18 mm
Trashësia : 3.3 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E42115-ACZ-SG 16917