SIF JAKOBS SJ-E42252-CZ 17123

119

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Roccanova
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gjatësia : 25 mm
Trashësia : 2 mm
Gurët : Zirkon

Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E42252-CZ 17123