SIF JAKOBS SJ-E42277-BLCZ-YG 17483

79

In stock

SPECIFIKAT

Koleksioni : Ellera
Materiali : Argjend me larje rodiumi dhe floriri 18 karat
Gurët : Zirkon

Bli me Iute Credit
Categories: , , ,

Main Menu

SIF JAKOBS SJ-E42277-BLCZ-YG 17483