TISSOT T1096101103100

312

In stock

SPECIFIKAT

TISSOT EVERYTIME

Mekanizmi: Zvicerian

Rezistenca ndaj ujit (M): 30 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 42 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Materiali i xhamit: Xham zafiri

Categories: , , , Tags: , , , , , , , ,

Siç tregon edhe emrat, kjo orë do të jetë fituese çdo herë. Një dizajn klasik, i përjetshëm, fytyra e hijshme dhe e pastër e Tissot Everytime e veçon atë si një orë shumë moderne. Minimalizmi i lezetshëm i fytyrës lë hapësirë për disa eksperimente argëtuese me byzylykun. Qoftë një byzylyk prej çeliku inox i frymëzuar nga vintage, një rrip lëkure luksozisht i lëmuar ose i stilit krokodili, apo edhe një rrip trendi i NATO-s, rezultati me siguri do të jetë spektakolar. Cilido qoftë stili apo disponimi juaj i ditës, ekziston një Tissot Everytime për t’u përshtatur.

Main Menu

TISSOT T1096101103100