TISSOT T1204071104103

835

In stock

SPECIFIKAT

TISSOT SEASTAR 1000 POWERMATIC

Mekanizmi: Automatik

Rezistenca ndaj ujit (M): 300 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 43 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Materiali i xhamit: Xham zafiri

Bli me Iute Credit

Nën dallgë ka heshtje. Në ujërat e pastër kristal, ju mund të shihni rrezet e diellit që shpërthejnë në sipërfaqe. Në mendjen tuaj, vetëm qetësi. Në kyçin tuaj, Seastar 1000 Quartz, dera e kësaj bote nënujore. Me 36 mm, Seastar 1000 Quartz ka një besim të natyrshëm për të. Është elegant, i sigurt dhe i gjithanshëm, i gatshëm për të ecur nëpër xhunglën urbane i patrazuar dhe gjithashtu mjaftueshëm i fortë për t’u zhytur thellë nën det. Pavarësisht nëse zgjidhni numrin me llak të zi, blu ose të bardhë, ai vjen me një këllëf dhe byzylyk prej çeliku inox, një kornizë rrotulluese me një drejtim me një futje xhami mineral, një kurorë me vidë dhe rezistencë ndaj ujit deri në 30 bar (300 m / 1000 ft )). Dhe nëse dëshironi, mund ta ndërroni shpejt byzylykun në një rrip silikoni portokalli, të bardhë, blu të çelët ose të zi. Ndryshoni këndvështrimin tuaj dhe hyni në një botë tjetër.

Main Menu

TISSOT T1204071104103