TISSOT T1260101101300

399

In stock

SPECIFIKAT

TISSOT BRLLISSIMA

Mekanizmi: Zvicerian

Rezistenca ndaj ujit (M): 50 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 26 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Materiali i xhamit: Xham zafiri

Start checkout with iute
Categories: , , , Tags: , , , , , , , ,

Bellissima delikate është krijuar për t’u veshur për ato momente magjike dhe raste të veçanta, për të përqafuar bukurinë tuaj të përjetshme.

Main Menu

TISSOT T1260101101300