TISSOT T1274101603101

359

In stock

SPECIFIKAT

TISSOT GENTLEMAN

Mekanizmi: Zvicerian

Rezistenca ndaj ujit (M): 100 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 40 mm

Materiali i rripit: Lëkurë

Materiali i xhamit: Xham zafiri

Bli me Iute Credit

Frymëzuar nga një orë Tissot e viteve 1960, por e projektuar veçanërisht për njeriun aktiv dhe modern të sotëm. Prekja klasike dhe elegante e bën këtë orë të përshtatshme për çdo lloj rasti. Tissot Gentleman Quartz vjen në tre ngjyra (e zezë, blu dhe argjend), të gjitha të zbukuruara me shënues të lëmuar të orës, akrepat e orës dhe minutave, dorë të dytë jashtëzakonisht të hollë për saktësi dhe një dritare datash.

Main Menu

TISSOT T1274101603101