TISSOT T1320101111100

445

In stock

SPECIFIKAT

TISSOT T-MY

Mekanizmi: Zvicerian

Rezistenca ndaj ujit (M): 100 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 29.3 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Materiali i xhamit: Xham zafiri

Categories: , , , Tags: , , , , , , , ,

Tissot T-My Lady mund të konsiderohet si homologja femërore e Tissot Gentleman, duke përcjellë të gjitha atributet e orarit cilësor që Tissot u jep orarëve të saj. Lakoret delikate dhe të hollë të kësaj ore do të përputhen në mënyrë të përkryer me çdo kyç dhe do ta bëjnë atë shoqëruesin ideal të përditshmërisë. Lëvizja e tij mekanike vetë-mbështjellëse rregullohet nga një spirale Nivachron dhe ka kapacitete të jashtëzakonshme jomagnetike. Lehtë për t’u veshur, çdo orë në këtë koleksion vjen me dy byzylykë të ndërrueshëm, duke e bërë atë aksesorin perfekt për çdo veshje.

Main Menu

TISSOT T1320101111100