TISSOT T1374101109100

395

In stock

SPECIFIKAT

TISSOT PRX 

Mekanizmi: Zvicerian

Rezistenca ndaj ujit (M): 100 M

Periudha e garancisë: 2 vjet

Madhësia e kasës: 40 mm

Materiali i zinxhirit: Çelik i pastër

Materiali i xhamit: Xham zafiri

Categories: , , , Tags: , , , , , , , ,

Në vitin 1978 lindi Tissot PRX, në vitin 2021 ne festojmë rikthimin e tij. Tissot PRX e re, ora për ata që kanë pasion dizajnin dhe një sy për zgjuarsi. Zbuloni Tissot PRX krejt të ri tani, dizajni i tij ndjellës dhe i hollë e bën atë një thelbësor të pakompromis për të gjithë entuziastët e dizajnit.

Main Menu

TISSOT T1374101109100